СКАНРОК вітає з Днем Прапора!

Сер 23, 2019 | Новини

СКАНРОК вітає Вас із святом — День Прапора України!. Жовто-блакитні барви символізували Київську Державу ще до християнізації Русі.

Компанія СКАНРОК вітає всіх з Днем Прапора України. Ми дякуємо нашим захисникам, що захищають нашу землю під нашим прапором. Дякуємо за те, що він майорить над нами.

Жовто-блакитні барви символізували Київську Державу ще до християнізації Русі. Майже всі герби міст Київщини й України загалом обрамлялися жовто-блакитними кольорами. З XVIII століття полкові й сотенні козацькі прапори Війська Запорозького вироблялися з блакитного полотнища, на якому жовтою фарбою наносився хрест, зорі, зброя, постаті святих. Так, упродовж історичного розвитку жовто-блакитний прапор був символом боротьби за національні й соціальні права українського народу і за часів незалежності став Державним Прапором України. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Український прапор – це символ пшениці в степах під блакитною аркою неба, який уособлює споконвічне прагнення народу до миру, праці, краси та багатства рідної землі.

Джерело:

www.memory.gov.ua