20 років заснування СКАНРОК!

Сер 20, 2019 | Новини

23 серпня 2019 року відзначається 20-річчя заснування компанії СКАНРОК. Ми пройшли довгий та цікавий шлях!

20 років тому, влітку 1999 року було засновано компанію СКАНРОК. З того часу відносно невелике виробництво трансформувалось в потужне та надійне підприємство, в якому зформувалась професійна команда та яке зуміло створити надійні ділові стосунки із своїми партнерами.

За 20 років були взлети та падіння, які нас навчили бути сильними. За цей час ми переоснастили підприємство, та створили надсучасні надійні фасадні системи. Весь цей довгий шлях ми витрачали на розробку нових інноваційних рішень, наша інженерна група вдосконалювала існуючі та розробляла нові компоненти системи, експерементували та досліджували роботу систем, випробували на витривалість та надійність в різних експлуатаційних режимах. І ми багато чого домоглись.

Зараз ми виготовляємо справжню фасадну систему майбутнього, яка увібрала в себе надійність, довговічність, надвисоку стійкість до екстремальних погодних явищ. Вона гарна та приємна на вигляд. Це справжній витвір мистецтва.

Ми не будемо й надалі стояти на місці, оскільки наша суть — це розвиток.

Вся команда СКАНРОК дякує Вам, наші партнери, наші покупці, наші будівельники та архітектори, дякує за те, що весь цей час ви були з нами поруч, що приєднались до нас і повірили в наш продукт.

З повагою,

Ваш СКАНРОК.