Про компанію СКАНРОК

СКАНРОК — УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

СКАНРОК — відповідальний виробник вентильованих фасадів з 1999 року

SCANROC — це компанія з іноземними інвестиціями.

SCANROC — це навісні вентильовані фасади з високою тепловою ефективністю та відмінними естетичними властивостями. В результаті наукового розвитку було впроваджено ряд інновацій і глибоких переробок як в несучій металевій конструкції, так і в самій фасадній плитці, що в свою чергу збільшило надійність, довговічність та декоративні властивості системи.

Під впливом макроекономічних факторів компанія SCANROC здійснює успішну експансію на зовнішні ринки і має власні європейські представництва в Центральній і Західній Європі.

Виробничі потужності SCANROC розташовані в Києві, Україна. Там же розташований центральний офіс компанії.

Візія СКАНРОК

Ми бачимо власне майбутнє в симбіозі з сучасними тенденціями в архітектурі, як вищому прояві потреб людей в реалізації власного бачення про житло та градоустрій

Місія СКАНРОК

Ми допомагаємо архітекторам реалізовувати власні ідеї, інженерам і будівельникам — спростити їх задачу, а кінцевим споживачам — мати гарні та комфортні для життя будинки.

Принципи СКАНРОК

Ми додержуємося принципів синергії як ззовні, так і всередині компанії. В своїй надійності, злагодженій роботі та відкритості ми бачимо ключ до успіху.

Філософія СКАНРОК

Ми створюємо прості і разом з тим ефективні та надійні рішення в будівництві

Історія розвитку СКАНРОК

По стану на середину 90-х років будівельний ринок України не мав власних якісних енергоефективних будівельних матеріалів, окрім того спостерігалась низька культура виконання будівельних робіт. Ті будівельні матеріали, що завозились з Європи були недоступні за своєю ціною для абсолютної більшості будівельників і, вже тоді ясно вимальовувались потреби в технологіях і матеріалах для цивільного будівництва з високими показниками енергозбереження.

Розуміючи ситуацію, що склалася і, після ретельного її аналізу, нами було прийнято рішення щодо впровадження інноваційної технології лицювання будинків — навісних вентильованих фасадів, які мусили відповідати таким критеріям:

• висока надійність фасадної системи,

• висока теплова ефективність системи,

• високі естетичні властивості,

• простота конструкції,

• простота проектування,

• простота монтажу,

• доступність.

В 1993 році нами було засновано дистрибуційну компанію SCANDY Ltd, яка близько 7 років забезпечувала будівельні підприємства будівельними матеріалами іноземного виробництва. В 1999 році компанія SCANDY сконцентрувалась на власному виробництві високоякісних енергоефективних фасадних систем.

В 1998 році місцем розташування виробничої дільниці ми обрали місто Київ, Україна. Одною з причин до того була близькість до основного, на той час, центру будівництва та рівновіддаленість до інших місць концентрації будівництва. В тому ж році, після проведення переговорів з постачальниками технологій, ми розпочали будівництва заводу з виробництва навісних вентильованих фасадів. Основне виробниче обладнання було поставлено із Швеції.

В 1999 році було завершено будівництво заводу, проведені пусконалагоджувальні роботи, напівзаводські та заводські випробування та виготовлені перші дослідні партії продукції. Ми діагностували та досліджували кожний крок на шляху до досконалості.

Декілька пізніше було зареєстровано торгову марку SCANROC. Фасадні системи СКАНРОК швидко набирали популярність і по стану на 2005 рік в структурі продажів вже була дуже значна доля експорту на території близького зарубіжжя — до Росії, Білорусі та інших країн.

На початку 2000-х бренд «СКАНРОК» стає настільки впізнаваний, що набирає окрасу ім’я прозивного — всі вентильовані фасади, які почали з’являтись в Україні інших виробників, стали називати «сканроками».

Завод SCANROC швидко виходить на проектні потужності і працює спочатку в 2, а потім і в 3 зміни. Налагоджена автоматизація всіх виробничих циклів, побудована система логістики і служба продажів.

До 2008 року СКАНРОК укріплює свою дилерську мережу і створює власні постійні представництва в Словаччині й Білорусі. В Чехії відкрито перше європейське представництво SCANROC.

На протязі 2010-2011 років СКАНРОК впроваджує весь накопичений потенціал шляхом реконструкції, модернізації існуючих ліній і будівництва нової виробничої лінії. Інновації стосувались не тільки зміни конструкції самої системи, але і всіх її сировинних компонентів. Ми отримали ряд патентів на систему SCANROC і захистили їх в Європейському Союзі. Модернізації тривали до 2013 року, в ході яких було встановлене найсучасніше німецьке обладнання.

На цей час SCANROC є найбільш сучасним підприємством з високою виробничою потужністю, високими темпами розвитку, в основному, за рахунок розвитку європейського ринку та країн Скандинавії.  В 2019 році було виконано перші поставки системи СКАНРОК в Австралію на об’єкти багатоповерхового житлового будівництва.

За весь час роботи підприємство виготовило більш ніж 5 млн. кв. м вентильованих фасадних систем.

Місця будівництва з використанням фасадів СКАНРОК

Приходьте!

вул. Волгоградська, 41
м. Київ, 03110, Україна

Подзвоніть нам!

Напишіть нам!