Про компанію
СКАНРОК

СКАНРОК - УКРАЇНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

СКАНРОК - відповідальний
виробник
вентильованих фасадів з 1999
року

SCANROC – це компанія з іноземними інвестиціями.

SCANROC – це навісні вентильовані фасади з високою тепловою ефективністю і відмінними естетичними властивостями. В результаті наукового розвитку був введений ряд інновацій і глибоких переробок як в несучій металевої конструкції, так і в самій фасадної плитці, що в свою чергу збільшило надійність, довговічність і декоративні властивості системи.

Під впливом макроекономічних чинників компанія SCANROC здійснює успішну експансію на зовнішні ринки і має власні європейські представництва в Центральній і Західній Європі.

Виробничі потужності SCANROC розташовані в Києві, Україна. Там же розташований центральний офіс компанії.

Візія СКАНРОК

Ми бачимо власне майбутнє в симбіозі з сучасними тенденціями в архітектурі, як вищому прояві потреб людей в реалізації власного бачення на житло і градоустройству

Місія СКАНРОК

Ми допомагаємо архітекторам реалізовувати власні ідеї, інженерам і будівельникам - спростити їх завдання, а кінцевим споживачам - мати хороші і комфортні для життя будинки

Принципи СКАНРОК

Ми дотримуємося принципів синергії як ззовні, так і всередині компанії. У своїй надійності, злагодженій роботі та відкритості ми бачимо ключ до успіху

Філософія СКАНРОК

Ми створюємо прості і разом з тим ефективні та надійні рішення в будівництві

Історія розвитку СКАНРОК

Станом на середину 90-х років будівельний ринок України не мав власних якісних енергоефективних будівельних матеріалів, крім того спостерігалася низька культура виконання будівельних робіт. Ті будівельні матеріали, які завозилися з Європи, були недоступні за своєю ціною для абсолютної більшості будівельників і, вже тоді ясно вимальовувалися потреби в технологіях і матеріалах для цивільного будівництва з високими показниками енергозбереження.

Розуміючи ситуацію, що склалася і після ретельного її аналізу, нами було прийнято рішення щодо впровадження інноваційної технології облицювання будинків – навісних вентильованих фасадів, які повинні були відповідати наступним критеріям:

  • висока надійність фасадної системи,
  • висока теплова ефективність системи,
  • високі естетичні властивості,
  • простота конструкції,
  • простота проектування,
  • простота монтажу,</ li>
  • доступність.

У 1993 році нами була заснована дистриб’юторська компанія SCANDY Ltd, яка близько 7 років забезпечувала будівельні підприємства будівельними матеріалами іноземного виробництва. У 1999 році компанія SCANDY сконцентрувалася на власному виробництві високоякісних енергоефективних фасадних систем.

У 1998 році місцем розташування виробничої дільниці ми обрали місто Київ, Україна. Однією з причин цього була близькість до основного, на той час, центру будівництва і рівновіддаленість до інших місць концентрації будівництва. У тому ж році, після проведення переговорів з постачальниками технологій, ми почали будівництво заводу з виробництва навісних вентильованих фасадів. Основне виробниче обладнання було поставлено зі Швеції.

У 1999 році було завершено будівництво заводу, проведені пусконалагоджувальні роботи, напівзаводські і заводські випробування і виготовлені перші дослідні партії продукції. Ми діагностували і досліджували кожен крок на шляху до досконалості.

Дещо пізніше була зареєстрована торгова марка SCANROC. Фасадні системи СКАНРОК швидко набирали популярність і за станом на 2005 рік в структурі продажів вже була дуже значна частка експорту на території ближнього зарубіжжя – в Росію, Білорусь та інші країни.

На початку 2000-х бренд «СКАНРОК» стає настільки впізнанним, що набуває забарвлення імені загального – все вентильовані фасади, які почали з’являтися в Україні від інших виробників, стали називати «Сканрок».

Завод SCANROC швидко виходить на проектні потужності і працює спочатку в 2, а потім і в 3 зміни. Налагоджена автоматизація всіх виробничих циклів, вибудувана система логістики і служби продажів.

До 2008 року СКАНРОК зміцнює свою дилерську мережу і створює власні постійні представництва в Словаччині і Білорусі. У Чехії відкрито перше європейське представництво SCANROC.

Протягом 2010-2011 років СКАНРОК впроваджує весь накопичений потенціал шляхом реконструкції, модернізації існуючих ліній і будівництва нової виробничої лінії. Інновації стосувалися не тільки зміни конструкції самої системи, але і всіх її сировинних компонентів. Ми отримали ряд патентів на систему SCANROC і захистили їх в Європейському Союзі. Модернізації тривали до 2013 року, в ході яких було встановлено найсучасніше німецьке обладнання.

В даний час SCANROC є найбільш сучасним підприємством з високою виробничою потужністю, високими темпами розвитку, в основному, за рахунок розвитку європейського ринку і країн Скандинавії. У 2019 були виконані перші поставки системи СКАНРОК в Австралію на об’єкти багатоповерхового житлового будівництва.

За весь час роботи підприємство виготовило понад 5 млн. Кв. м вентильованих фасадних систем.

Місця будівництва з використанням фасадів
СКАНРОК

geo
Приходьте!
вул. Василя Тютюнника, 10
г. Киев, 02000, Україна
phone
Зателефонуйте нам!
+38 067 428 80 12
mail
Напишите нам!
support@scanroc.ua