Гарантійні
зобов'язання
СКАНРОК

Декларація гарантійних
зобов’язань СКАНРОК

Система в пункті прийому-передачі

У разі організації доставки компонентів системи СКАНРОК замовнику власним транспортом, компанія СКАНРОК несе повну відповідальність за:

 • виконання термінів поставки відповідно до умов договору;
 • забезпечення повної комплектації фасадної системи СКАНРОК згідно специфікації до договору як за кількістю, так і за якістю відповідно до діючих інструкцій П-6 і П-7 або іншим регламентам, зазначеним в умовах договору.

У разі самовивозу замовником компонентів фасадної системи, перехід відповідальності знаходиться на складі відвантаження СКАНРОК.

В інших варіантах доставки перехід відповідальності регламентується правилами ІНКОТЕРМС-2010.

У всіх випадках, в разі виявлення дефектів в процесі приймання, про це необхідно негайно сповістити менеджера СКАНРОК, провідного Ваше угоду, після чого Ви отримаєте коротку інструкцію про подальші дії. Виявлені дефектні компоненти фасадної системи далі розпаковувати не можна до моменту складання Акту рекламації з обов’язковою присутністю представника СКАНРОК.

Всі дефекти на цій стадії можна розділити на три групи:

 • дефекти, що з’явилися при порушенні правил вантажно-розвантажувальних робіт;
 • дефекти, що з’явилися при порушенні умов транспортування;
 • дефекти, пов’язані з виробництвом.

Система на складі / об’єкті будівництва

Компоненти системи, що знаходяться на об’єкті будівництва або на складі зберігання повинні зберігатися відповідно до Умов зберігання СКАНРОК.

У разі виявлення дефектів компонентів в процесі зберігання повинні викликатися представник СКАНРОК для складання Акту рекламації. Упаковку пошкоджувати не можна

Система в процесі монтажу </ h3>
Монтаж компонентів системи СКАНРОК повинен відбуватися згідно Проекту фасадної частини забудови і відповідно до Правил монтажу вентильованих фасадів СКАНРОК.

У разі Виявлення дефектів компонентів системи в процесі монтажу нужно Негайно повідоміті про це представника СКАНРОК, відкласті пачки з Виявлення дефектну и слідуваті інструкціям менеджера, провідного Ваше догоду.
Всі дефекти на цій стадії можна розділити на наступні групи:

 • приховані дефекти, що з’явилися при порушенні умов транспортування, вантажно-розвантажувальних робіт, які не виявлені в процесі приймання-передачі;
 • дефекти, що з’явилися в зв’язку з порушеннями умов зберігання вже після прийому компонентів системи на склад;
 • малоймовірно, але, приховані дефекти, що з’явилися з-за порушень виробничих процесів;
 • дефекти, що виникли в процесі недбалого монтажу;
 • дефекти, що виникли через невідповідність технологічних процесів монтажу Правил монтажу вентильованих фасадів СКАНРОК.

Система в процесі експлуатації </ h3>
Всі дефекти в процесі експлуатації можна розділити на кілька груп:

 • дефекти несучої частини споруди (просадка фундаменту, порушення геометрії стін та інше), які послужили причиною деформації фасадної площини;
 • дефекти фасаду, пов’язані з неправильним проектуванням фасадної системи; </ li>
 • дефекти фасаду, пов’язані з недбалістю монтажних робіт, порушенням Правил монтажу, відхиленням від проекту фасадної системи;
 • дефекти фасаду, пов’язані з вандального діями щодо фасаду. </ Li>
СКАНРОК надає гарантію на те, що може проконтролювати

Гарантія 7 років на
компоненти системи
СКАНРОК

За нормами ДСТУ гарантія на компоненти фасадної вентильованої системи становить 5,5 років, але компанія СКАНРОК надає добровільну гарантію, що фіксується в договорі:

Гарантійний термін на систему не менше 7 років з дня введення в експлуатацію при умовах дотримання споживачем правил експлуатації системи.

Гарантія 30 років на
фасадну систему СКАНРОК

I. Заява про гарантії

Виробник гарантує якість продукції, що поставляється протягом 30 років. Гарантія, надана за межами встановленого законом гарантійного терміну, надається в зв’язку з тим, що придбання продукту є довгостроковою інвестицією власника будівлі і значно збільшує вартість об’єкта нерухомості. Протягом гарантійного періоду виробник гарантує, що продукт не буде мати перераховані нижче недоліки на умовах, викладених нижче, і що при звичайному використанні при нормальних кліматичних умовах він буде мати властивості згідно його обов’язковим технічним стандартам і загальнообов’язковим правовим нормам. Виробник добровільно приймає на себе зобов’язання, що відповідають нормам Європейського Союзу. Відповідальність за дефекти протягом перших двох років від дати поставки продукту регулюється загальнообов’язковими законодавчими положеннями, особливо Законом 2099/2012 Coll., Цивільним кодексом зі змінами та Законом 634/1992 Зб. Про захист прав споживачів, якщо покупець є споживачем.

II. Зміст гарантії </ h3>
1. Виробник, як доповнення до своїх договірних зобов’язань, поставляє якісний продукт першокласного якості, гарантує якість продукції, що поставляється на обмежений термін 30 років від дати поставки продукту при наступних нижче умовах. Ця гарантія може бути передана будь-яким іншим власникам нерухомості, на якій продукт був встановлений, за умови, що справжня гарантія і оригінальний чек (рахунок-фактура) передаються новому власнику власності і передаються виробнику, а права під даною гарантії передаються Новому власникові нерухомості.

2. Гарантія полягає в тому, що на час гарантії:

 1. а) продукт зберігає власну структурну цілісність і зовнішній вигляд,
 2. б) не знижує своїх властивостей під впливом морозу
 3. в) захищає власність від погодних коливань і виконує функцію активного захисту.

III. Умови та обсяг застосування гарантії

1. Ця гарантія стосується використання вироби під час реконструкцій та будівництва нових споруд.

2. Ця гарантія не поширюється на дефекти, що виникли внаслідок неправильного використання, використання несанкціонованих і незвичних будівельних процедур або будівельних процедур всупереч технічним стандартам, змін основ будівництва або будівництва в цілому або його частини, використання в протиріччі з інструкцією по монтажу всупереч рекомендаціям виробника. Крім того, справжня гарантія не поширюється на дефекти, спричинені вандалізмом, аварією, землетрусом, повінню, вибухом, пожежею, ударом чужорідних тіл, кислотними дощами, які не характерними арктичними морозами, неправильним транспортуванням або зберіганням, а також з будь-яких інших причин, на які виробник не міг зробити безпосередній вплив.

3. Гарантія припиняється, якщо власник майна не дозволяє виробнику або особам, призначеним ним, проводити аналіз продукції та випробування.

4. Гарантія поширюється на наступні умови:

 1. а) монтаж фасадної системи здійснюється суб’єктом, службовці якого пройшли підготовку виробником за способом установки системи SCANROC;
 2. б) на момент виконання монтажу сертифікат проходження навчання був дійсним; </ li>
 3. в) монтажник фасадної системи SCANROC надав виробнику належним чином виконаний план по монтажу та інспекції фасаду SCANROC.

5. У разі виникнення дефекту на поставленому виробі протягом перших двох років з моменту його поставки, виробник зобов’язаний в разі обґрунтування претензії, доставити новий продукт безкоштовно або надати знижку на ціну справедливо заявленої частини продукту. Доставка нового продукту означає заміну певної несправної частини фасадної системи на нову, а не заміну всієї поставленої фасадної системи.
6. Починаючи з третього року гарантії, у разі виникнення обґрунтованої дефекту, виробник зобов’язаний доставити на заміну дефектного продукту або його частини – новий продукт або його частину або надати фінансову компенсацію в наступній сумі, встановленої у відсотках від початкової ціни придбання:

Модель розрахунків на тридцять років:

 • на третій рік гарантії – 80% від початкової ціни придбання з урахуванням ПДВ, </ li>
 • на п’ятий рік гарантії – 70% від початкової ціни покупки з урахуванням ПДВ, </ li>
 • на десятий рік гарантії – 50% від початкової ціни придбання з урахуванням ПДВ, </ li>
 • на двадцятий рік гарантії – 20% від початкової ціни придбання з урахуванням ПДВ, </ li>
 • на тридцятий рік гарантії – 5% від початкової ціни придбання з урахуванням ПДВ. </ Li>
  </ ul>
  7. Гарантія не зобов’язує виробника оплачувати будь-які витрати або збитки, понесені у зв’язку з її застосуванням, і юридично не підлягає виконанню.8. Ця гарантія вважається дійсною тільки тоді, якщо суб’єкт, який встановлює фасадну систему для кінцевого споживача, оплачує своєчасно всі свої зобов’язання перед виробником.

  9. В інтересах кінцевого споживача виробник має право вимагати від суб’єкта, який встановлює фасадну систему, надання документа, що підтверджує сертифікацію виробника і відсутність зобов’язань перед виробником.

  10. Ця гарантія надається безкоштовно і не входить у вартість покупки продукту.

  11. Видаючи справжній гарантійний сертифікат, виробник підтверджує, що умови, викладені в цьому гарантійний талон були виконані.

  Експлуатація без витрат
  100 років </ h2>
  Всі компоненти системи розраховані на тривалий термін експлуатації і мають приблизно однаковий життєвий цикл.

  В експлуатації системи вентильованих фасадів СКАНРОК не потребують будь-яких додаткових витрат крім миття під тиском раз в декілька років (в залежності від ступеня забруднення навколишнього середовища).

Гарантійний лист </ h3>

про добровільну гарантії СКАНРОК терміном на 30 років

[UA]

Переглянути

geo
Приходьте!
вул. Василя Тютюнника, 10
г. Киев, 02000, Україна
phone
Зателефонуйте нам!
+38 067 428 80 12
mail
Напишите нам!
support@scanroc.ua
СКАНРОК В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ