СКАНРОК

в приватному секторі

Ми пропонуємо прості та ефектні рішення

Легко проектувати

Проектування фасадної системи СКАНРОК для приватного будинку досить зрозумілий процес. Потрібно лише дотримуватись простих інструкцій та креслень, які надані в Альбомі технічних рішень СКАНРОК. Це під силу грамотній комплексній бригаді

Легко збудувати

Монтаж вентильованих фасадів СКАНРОК в малоповерховому будівництві є доволі простим процесом. Для отримання гарного результату потрібно дотримуватись правил монтажу, ретельно виконувати регламент робіт та дотримуватись проектних рішень

Сучасний вигляд будинку

Широкий вибір кольорів, фактур та форматів фасадної плитки СКАНРОК дають змогу збудувати виразний будинок, магазин або будь яку іншу забудову.

Вентильований фасад СКАНРОК ззовні виглядає як кладка з лицьової цегли, але є значно краща за енергоефективністю.

Одним з вирішальних факторів на користь вентильованих фасадів СКАНРОК є просте лицювання «гаражних воріт» (задовгі перекриття над пройомами, де не формується силовий трикутник) та кутових вікон з нависаючою стіною.

Нарощувати фундаменту під фасади СКАНРОК не потрібно

Для фасадних систем СКАНРОК не потрібен фундамент, бо вони кріпляться безпосередньо до стіни. Тому, для вузьких фундаментів — СКАНРОК є єдиним правильним рішенням без нарощування фундаменту. Нарощування фундаменту, як наприклад, під лицьову цеглу є складним та дорогим процесом, де порушення технології може визвати появу тріщин на цегляному фасаді.

Вентильовані фасади СКАНРОК відносно легкі (близько 50 кг/м.кв) в порівнянні з цеглою і значно більш витривалі ніж штукатурні системи.

Гармонія кольорів

Ми подбали про можливість гармонійного підбору фасадної плитки за кольором. Скористуйтесь цим!

Коротко про монтаж СКАНРОК

{

Зробіть розмітку фасаду згідно інструкції, встановіть консолі та ригелі за розміткою. Після цього потрібно прикріпити теплоізолятор до стіни та вертикальні стійки до ригелів. Навішуєте фасадну плитку і готово! На монтаж середнього котеджу витрачається близько двох тижнів часу без жодних мокрих процесів. Просто і надійно, на довгі роки.

- СКАНРОК

Бажаєте отримати письмову консультацію?

Будь ласка заповніть такі поля для отримання обґрунтованої та повної відповіді

ПИСЬМОВИЙ ЗАПИТ

6 + 1 =

Приходьте!

вул. Волгоградська, 41
м. Київ, 03110, Україна

Подзвоніть нам!

Напишіть нам!