ООН оголосила надзвичайну кліматичну ситуацію на планеті | Наслідки глобального потепління

18.03.2020 | Новини

Глава ООН оголосив про надзвичайну кліматичну ситуацію

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй (ООН) Антоніу Гутерреш на саміті “Великої сімки” оголосив про надзвичайну кліматичну ситуацію, розповівши про те, що 2015-2019 роки стали найспекотнішими в історії метеоспостережень.Зміна клімату є одним з основних сучасних викликів. Так, наприклад, непередбачуваність погодних умов, яка ставить під загрозу виробництво продовольства, підвищення рівня моря, яке збільшує ризик природних катастроф, є наслідками зміни клімату і мають глобальний характер і безпрецедентні масштаби. Якщо не вжити рішучих дій сьогодні, то подальша адаптація до зміни клімату потребує великих зусиль і витрат.

В жовтні 2018 року МГЕІК опубликувала Спеціальну доповідь про глобальне потепління на 1,5 °C. У доповіді висвітлюється ряд наслідків зміни клімату, яких можна було б уникнути, обмеживши глобальне потепління 1,5 ° C в порівнянні з 2 ° C, або більш того.

Наприклад, до 2100 року глобальне підвищення рівня моря буде на 10 см нижче за глобального потепління на 1,5 ° C в порівнянні з 2 ° C. Правдоподібно, що при глобальному потеплінні на 1,5 ° C Північний Льодовитий океан був би вільний влітку від морського льоду один раз на століття, а в разі потепління на 2 ° C – один раз на десятиліття. Кількість коралових рифів скоротиться на 70-90 відсотків при глобальному потеплінні на 1,5 ° C, тоді як практично всі вони (> 99 відсотків) будуть втрачені при потеплінні на 2 ° C.

Посилання: Організація Об’єднаних Націй


Протягом останніх років клімат на Планеті сильно змінився. Це торкнулося і Європи, і України зокрема. Глобальні кліматичні зміни, викликані сильними в історії людства, лісовими пожежами, викидами СО2 в атмосферу та іншими результатами життєдіяльності людства привели до потужних торнадо в Сполучених Штатах, руйнівним шквалам і смерчам, випаданню тропічних злив і великому граду в Європейській частині нашого континенту.

Такі потужні кліматичні впливи руйнують будинки, зривають з них даху і обривають фасади.

Наша компанія, як і Ви, є мешканцями нашої планети і намагаємося допомогти Планеті і людям вижити, застосовуючи не тільки дружні природі технології, але і виготовляючи надійні фасадні конструкції, які стійкі до екстремальних погодних умов — сильним шквалам, незвично великому граду, злив. Ми дуже постаралися, щоб фасади СКАНРОК забезпечили найвищу теплотехніку, зберігаючи нормальний мікроклімат в нестерпну спеку і лютий холод.

Хочемо звернутися до всіх наших партнерів і клієнтів. Друзі, давайте разом будемо берегти нашу природу і допоможемо нашій Планеті вижити!