СКАНРОК
для архітекторів

Ми пропонуємо прості та ефективні рішення

+38 (044) 290 18 68


Прості і надійні
рішення

Проектування споруд в багатоповерховому будівництві – складний процес, тому СКАНРОК намагається створювати прості, але в той же час ефективні рішення. Перед початком проектування фасаду пропонуємо переглянути Альбом технічних рішень СКАНРОК

Технічна документація

Підтримка в
проектуванні

Ми хочемо створювати комфортні умови в усьому, що стосується комунікацій з СКАНРОК, особливо в проектуванні. Ми забезпечуємо технічну підтримку і надаємо матеріали для 3D моделювання і натуралістичного рендеру проектів (моделі, текстури)

Технічна документація

Сучасний вигляд будинку

Широкий вибір кольорів, фактур і форматів фасадної плитки дають можливість побудувати виразний житловий будинок, торговий або офісний центр з обмеженням по висоті в 100 метрів.

Вентіліруемий фасад СКАНРОК зовні виглядає як кладка з облицювальної цегли, але є значно краще з енергоефективності та має низьку вагу (близько 50 кг / м кв.)

Фасади СКАНРОК також ефективно виглядають разом з іншими фасадними матеріалами і легко до них прилягають

Фасадна плитка СКАНРОК

page_architect_01

page_architect_02

Пластика фасаду

Фасади СКАНРОК є дуже надійними і довговічними системами. Вони дозволяють формувати майже всі види архітектурних форм (кути зовнішні та внутрішні, еркери, колони і напівколони, укоси і напівкруглі стіни, та інше).

Одним з вирішальних факторів на користь вентильованих фасадів СКАНРОК є проста облицювання «гаражних воріт» (довгі перекриття над прорізами, де не формується силовий трикутник) і кутових вікон з нависає стіною.

Вентильовані фасади СКАНРОК значно витривалішими при штукатурної системі

Фасадные системы СКАНРОК

Гармонія кольору

Ми подбали про можливість гармонійного підбору фасадної плитки за кольором. Скористайтеся цим!

SCANROC COLOR THEME

page_architect_03

Проект – це просто

quote

Щоб уникнути прикрих помилок при проектуванні фасаду – дотримуйтесь наші поради, викладених в технічний документації, над якою тривалий час працювала група інженерів-конструкторів СКАНРОК


– СКАНРОК

geo
Приходьте!
вул. Василя Тютюнника, 10
г. Киев, 02000, Україна
phone
Зателефонуйте нам!
+38 067 428 80 12
mail
Напишите нам!
support@scanroc.ua
СКАНРОК В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ