ЧОМУ САМЕ
СКАНРОК?

Ми пропонуємо прості та ефективні рішення

+38 (044) 290 18 68

Ефективний фасад

Відмінний зовнішній вигляд при низькій вазі, простоті пристрою і високій технологічності будівельних робіт з відсутністю мокрих процесів є прямими перевагами систем СКАНРОК.

Висока теплова ефективність систем СКАНРОК відповідає класу «С» енергоефективності.

Відсутність мокрих процесів набагато зменшує час облицювання фасаду і вплив людського фактора, зменшує трудовитрати і фінансові витрати

Прості гарантовані рішення

Системи СКАНРОК мають прості конструкції, тому монтаж наших систем є простим процесом, але при цьому - відповідальним.

Філософія СКАНРОК базується на простих інженерних рішеннях і гарантованих високих естетичних і експлуатаційних властивостях фасаду.

30-ти річна офіційна гарантія від СКАНРОК на змонтовану систему за умови проектування фасаду компанією СКАНРОК і монтажу сертифікованої бригадою

Висотне будівництво - штукатурний фасад або вентильований?

Зупинимося на головних перевагах вентильованих фасадів СКАНРОК щодо штукатурних систем:

 1. Надійність і загальна витривалість всієї системи.
 2. Сейсмостійкість і витривалість до руху фрагментів стінових конструкцій, що особливо важливо в off-site будівництві.
 3. Вогнестійкість.
 4. Стійкість до вигоряння кольору під впливом UV-випромінювання, збереження зовнішнього вигляду протягом десятиліть.
 5. Відмінна ремонтопридатність і можливість змивання вандальних написів.
 6. Зовнішній вигляд добре імітує цегляну кладку, а використання фасадної плитки з колекції DELUXE представляє вид флешінгового випалу, що не доступно будь-якому іншому матеріалу, крім елітного клінкерної цегли.

Тому система вентильованих фасадів СКАНРОК є унікальним фасадним рішенням, з не дуже істотних цінових переходом

page_wy_not_01
page_wy_not_02

До яких стін можна кріпити вентильований фасадну систему СКАНРОК?

Для установки фасадної вентильованої системи СКАНРОК не потрібен фундамент. Дані системи відносно легкі (близько 50 кг / м кв.) І вони монтуються безпосередньо до стіни.

Фасадні системи СКАНРОК кріпляться або безпосередньо в стіновий матеріал огороджувальної конструкції, або в плиту міжповерхового перекриття, в тому випадку, якщо в якості стінового матеріалу використовується газобетон низької щільності (D <600)

Для кожного стінового матеріалу є своя система кріплення СКАНРОК КЕФСВЛК

Приватний сектор - цегла або вентильований фасад?

Це дуже складне питання. Тому просимо розглянути таку думку.

Облицювання фасаду цеглою є складним процесом. По-перше, не кожен муляр здатний викласти якісну кладку, тому такі фахівці на ринку в дефіциті.

По-друге, сучасна енергоефективна цегляна система - це дорога і складна конструкція, оскільки вона має систему армування всередині кладки, нержавіючі елементи в анкерування, складний пристрій системи вентиляції та високу ймовірність забивання вентиляційних каналів залишками розчину при неакуратному виконанні робіт по кладці цегли, що більш ніж ймовірно.

По-третє, при наявності «вузького» фундаменту, на який неможливо спертися особовому шару цегли, фасадна система СКАНРОК є єдиною альтернативою цегляній кладці, оскільки вона кріпиться безпосередньо до стіни. Нарощування фундаменту під фасадну кладку не є гарною ідеєю, оскільки правильно це зробити технологічно важко і дорого, або це призведе до виникнення тріщин на фасаді (перепади навантажень, різна усадка фундаментів і т.п.).

Вентильовані фасади СКАНРОК - це просте і ефективне рішення. В даний час компанія СКАНРОК розробляє колекцію фасадної плитки з керамічного клінкеру в котеджних форматах, що додатково розширить дизайнерські властивості системи

page_wy_not_03
page_wy_not_04

Приватний сектор - штукатурка або вентильований фасад

Всі матеріали мають право на існування. Але вибір того чи іншого залежить від власних смаків і фінансових можливостей. Відносно фінансових можливостей можемо сказати, що перехід від штукатурки до вентильованого фасаду СКАНРОК не надто критично в загальній вартості проекту, але інвестиційна привабливість і зовнішній вигляд будинку стають значно кращими.

Важливими відмінностями фасадів СКАНРОК від штукатурних систем, на наш погляд, є:

 1. Значно більша довговічність.
 2. Легкий і простий ремонт із залишків системи після будівництва.
 3. Відмінна імітація цегляної кладки, особливо при використанні фасадної плитки з колекції SCANROC DELUXE

Офіційна гарантія 30 років

Згідно з умовами договору, компанія СКАНРОК надає підвищену гарантію 7 років на компоненти фасадної системи СКАНРОК і, в разі виконання проектних і монтажних робіт сертифікованими організаціями, надає гарантію на змонтовану систему в 30 років.

medal2 medal4 medal1 medal5 medal6 medal3

ПОРІВНЯННЯ МИНУЛОГО І
МАЙБУТНЬОГО В ТЕХНОЛОГІЯХ
ОБЛИЦЮВАННЯ

За час використання штукатурних фасадних систем з утепленням, вони проявили велику кількість недоліків. На момент створення фасадної системи СКАНРОК дані проблеми були зафіксовані, проаналізовані і знайдені шляхи вирішення всіх недоліків. В результаті була створена система вентильованого фасаду СКАНРОК як фасаду майбутнього. Уникнути деяких недоліків не вдалося, але критичні і важливі проблеми були виключені. Тому ми вважаємо, що вентильовані фасади СКАНРОК є досконалими і суперсучасними.

Реалізація рішення проблем штукатурних фасадних систем в вентильованих фасадах СКАНРОК

Штукатурні фасадні системи з утепленням

[Виявлені проблеми]

Вентильована фасадна система СКАНРОК

[Шлях вирішення проблеми]
Відсутність комплексної гарантії

Надаються гарантійні терміни експлуатації окремо на компоненти штукатурної системи, а не комплексно на готовий фасад

Гарантія на систему СКАНРОК - 30 років

Комплексна гарантія СКАНРОК надається на змонтований фасад згідно гарантійним зобов'язанням

Короткий життєвий цикл штукатурної системи

Тонкий захисний штукатурний шар (3-5 мм) є досить тонким і крихким, що в тому числі знижує довговічність штукатурної системи.
Під впливом опадів, перепадів температури, руху окремих елементів стін (панельне будівництво і off-side систем), шквалів, великого граду та інше, в зовнішньому шарі штукатурки можуть виникати тріщини, відколи й інші дефекти. Через них всередину системи надходить волога, що призводить до замокання теплоізоляційного шару і зниження теплотехнічних властивостей системи. Це також впливає на виникнення плям на фасаді будинку.

Життєвий цикл фасадних систем СКАНРОК - 100 років

Всі компоненти системи виготовлені з високоякісних матеріалів з великим терміном експлуатації.
Товщина захисного шару (плитка) 30 мм, витримує навантаження на згин більше 60 кг / см2, що значно перевищує показники тонкого і досить крихкого захисного шару штукатурки. Системи СКАНРОК надійно захищають фасад, навіть за умови великих шквальних вітрових навантажень і екстремальних опадів (наприклад, град великого розміру).
У системах СКАНРОК використовуються передові скандинавські технології

Експлуатаційні властивості штукатурних систем погіршуються з плином часу

Штукатурні системи не мають системи відводу вологи зсередини системи, оскільки всі верстви щільно прилягають один до одного. Це призводить до:

 • намокання теплоізоляції, понижувального її теплотехнічні властивості,
 • руйнування штукатурного шару зсередини під впливом водяної пари, що проходить крізь стіну назовні і упирається в штукатурний шар,
 • появі грибків і плісняви всередині системи або під нею,
 • підвищення вологості всередині системи взимку призведе до появи мікротріщин в штукатурному шарі і його розривів, через які в подальшому буде заходити волога

Пінопласт, широко використовуваний в штукатурних системах як утеплювач, є пальним і пароізоляційним матеріалом. Пінопласт створює бар'єр для виходу водяної пари, що створюється в результаті життєдіяльності, крізь стіни з приміщення назовні. Це є причиною:

 • зниження властивостей теплоізоляції матеріалу самої стіни,
 • появи цвілі між теплоізоляцією і стіною.
Експлуатаційні властивості систем СКАНРОК не змінюються з плином часу

Конструкція вентильованих фасадних систем СКАНРОК і їх велика надійність і довговічність надійно захищають всю систему від попадання всередину неї вологи, а вентиляційний канал ефективно відводить вологу зсередини утеплювального шару.
Така конструкція забезпечує постійну сухість теплоізоляції і зберігає енергоефективність системи протягом всього часу експлуатації.

У фасадних системах СКАНРОК використовуються негорючі мінеральні утеплювачі, які окрім відмінних теплоізоляційних характеристик ще мають хороші властивості паропроникності.
Створення умов системами СКАНРОК до відведення водяної пари зсередини приміщення надають їм відмінні екологічні властивості, які є передумовою до створення оптимального мікроклімату всередині приміщення

Низька витривалість штукатурних систем до руху стін і динамічним навантаженням

Штукатурні системи чутливі до руху окремих блоків стіни (панельні і off-side конструкції) і до осадки фундаменту. В результаті цих рухів стіни на фасаді з'являються тріщини і відколи.
При великих динамічних навантаженнях, що виникають при шквального вітру, град великого розміру штукатурна фасадна система може бути пошкоджена - руйнування штукатурного шару або навіть відрив всієї системи від стіни.

Вентильовані фасади СКАНРОК стійкі до експлуатаційних деформацій стін і мають високу сейсмостійкість

Фізично сейсмостійкість, стійкість до статичних і динамічних навантажень, опір деформацій стін від просідання фундаменту пов'язані з досить високою пружністю самої фасадної системи СКАНРОК.
дані властивості особливо розкриваються на спорудах, побудованих по off-side технології і в панельному будівництві, в яких вентильовані фасади - це чи не єдина фасадна система, яку можна рекомендувати до використання.
Фасадні системи СКАНРОК дозволяється використовувати на стінах висотою до 100 м. Це значно перевищує можливості штукатурних фасадних систем.

Зовнішній вигляд штукатурних систем з часом погіршується

Колір декоративної штукатурки з часом вигоряє, на її поверхні під впливом зовнішнього середовища з'являються плями, сколи та тріщини (див. Вище)

Зовнішній вигляд систем СКАНРОК залишається незмінним

Зовнішній вигляд систем СКАНРОК є постійним протягом всього терміну експлуатації. Це підтверджує велика кількість будівель, облицьованих ще багато років тому

Для виконання робіт з облаштування штукатурних систем можуть бути встановлені обмеження

Фасадні роботи з облаштування штукатурних систем мають так звані «мокрі» процеси, які накладають температурні обмеження на проведення будівельних робіт - від +5 до + 25 ° С. Це робить неможливим виконання фасадних робіт в зимовий період часу.

Виконання робіт по монтажу фасадних систем СКАНРОК не має обмежень

Виконання монтажу систем СКАНРОК не обмежена за температурними режимами - їх можна монтувати як в мороз, так і в спеку.

Низька ремонтопридатність штукатурних систем

Ремонт штукатурної системи досить складний і трудомісткий процес, що потребує складних операціях, що ґрунтуються на «мокрих» процесах і підборі кольору фарб з урахуванням їх вигоряння

Фасадні системи СКАНРОК легко ремонтувати

Відсутні «мокрі» процеси. Абсолютно простий процес заміни пошкодженої плитки - вибив стару, встановив нову. Плитку на заміну можна використовувати з решти від будівництва або замовити її на підприємстві, зателефонувавши в компанію або найближчого дилера.

ФІЛОСОФІЯ СКАНРОК «5 EASY» [П'ЯТЬ ПРОСТИХ ПРИНЦИПІВ]

У розробках наших продуктів ми дотримуємося п'ять простих принципів.
Особливу увагу ми приділяємо надійності, довговічності конструкції і її
зовнішньої привабливості

medal_5easy_1
ЛЕГКО РОЗІБРАТИСЯ

Проста класифікація систем монтажу

Зрозумілі інструкції

medal_5easy_2
ЛЕГКО ПРОЕКТУВАТИ

Прості рішення

Велика кількість квітів плитки

medal_5easy_3
ЛЕГКО ПЛАНУВАТИ

Прості комунікації

Проста логістика

medal_5easy_4
ЛЕГКО ЗМОНТУВАТИ

Простий, надійний і швидкий монтаж всіх систем

medal_5easy_5
ЛЕГКО ОБСЛУГОВУВАТИ

Проста заміна компонентів системи

Можна змивати вандального написи

Властивості фасадних систем СКАНРОК

medal_property_01

Висока естетика фасаду

medal_property_02

Морозостійкість

medal_property_03

Стійкість до УФ-випромінювання

medal_property_04

Відсутність висолів

medal_property_05

Обмеження по поверховості до 100 м

medal_property_06

Вогнестійкість

medal_property_07

Екологічно чисті матеріали

medal_property_08

Висока сейсмостійкість

medal_property_09

Всепогодний монтаж

medal_property_10

Простий монтаж, відсутність «мокрих» процесів

medal_property_01

Висока ремонтопридатність

medal_property_01

Не має потреби в додаткових витратах, не потребує затірки

Вся продукція СКАНРОК, в тому числі і упаковка, легко утилізується і
переробляється

medal_property_01

Паперова та картонна упаковка переробляється як звичайна макулатура

medal_property_02

Піддони та інші дерев'яні частини упаковки переробляються як звичайна деревина або використовується повторно

medal_property_03

Пластикові частини упаковки і стрічки переробляються як звичайний пластик

medal_property_04

Відходи металевої підсистеми після підрізування переробляється як звичайний металобрухт

medal_property_05

Відходи плитки після порізки переробляється як звичайний будівельне сміття

wy-not/page_wy_not_05

Нам довіряють

quote

За весь період часу роботи підприємства було облицьовано більш ніж 5 млн. М кв. фасадів, які можна побачити і оцінити їх стан після десятиліть експлуатації.

СКАНРОК - це надійна система.

geo
Приходьте!
вул. Василя Тютюнника, 10
г. Киев, 02000, Україна
phone
Зателефонуйте нам!
+38 067 428 80 12
mail
Напишите нам!
support@scanroc.ua
СКАНРОК В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ